Płeć mózgu. O prawdziwej różnicy między mężczyzną a kobietą
30,00 zł
Nowe wydanie głośnej, klasycznej już książki o problemie płci i prawdziwej różnicy między mężczyzną a kobietą.
Kobiety i mężczyźni mogą żyć szczęśliwiej, lepiej się rozumieć, bardziej kochać i urządzić świat z lepszym skutkiem, gdy zaakceptują swą odmienność.
Brak w magazynie
Darmowa dostawa powyżej 400 zł
- Satysfakcja gwarantowana
- Najwyższa jakość druku
- Bezpieczny zwrot
Opis
Nowe wydanie głośnej, klasycznej już książki o problemie płci i prawdziwej różnicy między mężczyzną a kobietą.
Kobiety i mężczyźni mogą żyć szczęśliwiej, lepiej się rozumieć, bardziej kochać i urządzić świat z lepszym skutkiem, gdy zaakceptują swą odmienność. Będziemy wówczas mogli budować nasze życie na bliźniaczych, ale odmiennych filarach osobowości obu płci. Nadszedł już czas, by odrzucić fałszywą tezę, że kobiety i mężczyźni stworzeni zostali identyczni. Tak nie jest. I ani największy idealizm, ani najbujniejsza fantazja nie zmienią tego faktu. Mogą co najwyżej stworzyć napięcie w stosunkach między płciami.
Zrozumienie, że mężczyźni są silni w dziedzinach, w których kobiety są słabe, a kobiety silne w tym, w czym słabi są mężczyźni, może i w sali obrad, i w sypialni zapoczątkować mądrzejsze i szczęśliwsze stosunki między kobietą a mężczyzną.
Stary dowcip mówił, że książka „Wszystko, co mężczyźni wiedzą o kobietach” jest bardzo cienka, a jej strony są całkowicie puste. Przyszedł czas, by je zapełnić.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Wydawnictwo: | Muza |
| Kod produktu: | E5F2-4350C |





